O nas - Wiomed

Wiomed
Przejdź do treści
O NZOZ Wiomed

Jesteśmy Poradnią Rodzinną która od 19 lat otacza opieką zdrowotną mieszkańców Radlina i okolicznych miejscowości. Pierwszych pacjentów przyjęliśmy w dniu 10 października 2001 roku.

Początki nie były łatwe - zbieraliśmy deklaracje, remontowaliśmy pomieszczenia obecnej siedziby i walczyliśmy o stabilizację. Bywało ciężko ale spotkaliśmy się z ogromną sympatią i chęcią pomocy ze strony pacjentów, przyjaciół a także ówczesnych władz samorządowych Radlina, za które bardzo dziękujemy.
W 2002 roku przenieśliśmy siedzibę do wyremontowanych przez nas pomieszczeń w których pracujemy obecnie.

Początkowo przyjmowało w Poradni 3 lekarzy, 2 pielęgniarki i 1 położna środowiskowa. Wraz ze wzrostem liczby pacjentów zaczęła przybywać lekarzy i pielęgniarek. Zakupiliśmy i ciagle modernizujemy sprzęt medyczny, m.in. USG, EKG, Spirometr i inne. Staramy się ciągle podnosić nasze kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach, zdobywając nowe specjalizacje.

Liczba zatrudnionych osób znacznie wzrosła i pracuje obecnie 6 lekarzy, 5 pielęgniarek w tym 3 pielęgniarki środowiskowe, 2 położne środowiskowe i rejestratorka medyczna. Współpracują z nami lekarze specjaliści - pulmonolog, kardiolog, urolog. Badania USG w pełnym zakresie wynkonują lekarze specjaliści radiologii. Mamy nadzieję, że nadal w miarę możliwości będziemy rozwijać działalność aby zapewnić Naszym Pacjentom wsparcie, pomoc i opiekę medyczną na jak najwyższym poziomie.

Wiomed NZOZ
ul. Mariacka 60a
44-310 RADLIN
Tel: 32 456 73 99
Tel. kom.: 570 227 683
E-mail: biuro@wiomed.pl
Created with WebSite X5 | Pictures by Freepik
Author Piotr Grabiec 2024
Wróć do spisu treści